درباره ما

صفحه “درباره ما”

اگر شما هم صاحب سایت هستید حتما می دانید که باید به سئو و بهینه سازی سایت خود برای موتورهای جستجو اهمیت دهید تا رتبه کسب کنید و وضعیت خود را در بین سایر سایت ها ارتقا دهید.
یکی از بخش هایی که در وبسایت باید به آن توجه شود صفحه ی “درباره ما” یا همان معرفی شما و فعالیت ها می باشد که البته بهینه سازی این صفحه نیز بسیار ساده است. با این حال همیشه خطاهایی در آن مشاهده می شود. با اینکه توجه به سئوی این صفحه بسیار حائز اهمیت است اما کوچکترین غفلت باعث خارج شدن از خط مستقیم و درست عملکردی در بخش سئوی سایت شما خواهد شد.
در وردپرس نیز چنین چیزی صادق است و اتفاقا چون از افزونه های سئو استفاده می شود، دوستان تصور می کنند برای صفحه ی “درباره ما” در یک وبسایت وردپرسی استفاده از افزونه های سئو کار را تمام می کند و امکان ندارد که آن ها خطا کنند! خیر اینطور نیست.
در مقاله ی امروز می خواهیم با هم بررسی ۵ اشتباه رایجی که در سئوی صفحه ی “درباره ما” رخ می دهد بپردازیم و مشکل را رفع کنیم.

[flip_boxes columns="1" class="" id=""][flip_box title_front="این محتوی یک مقاله VIP می باشد" title_back="ثبت / تمدید اشتراک ویژه" text_front="برای مشاهده این قسمت باید عضو یکی از اکانت های ویژه باشید" background_color_front="" title_front_color="" text_front_color="" background_color_back="" title_back_color="" text_back_color="" border_size="1px" border_color="" border_radius="4px" icon="" icon_color="" circle="yes" circle_color="" circle_border_color="" icon_rotate="" icon_spin="no" image="" image_width="35" image_height="35" animation_type="0" animation_direction="down" animation_speed="2" animation_offset=""]

محتوای محدود شده. / فقط اعضا میتوانند این پست را ببینند

شما نمی توانید محتوا را مشاهده کنید زیرا فقط مخصوص کاربران است. لطفا یا ثبت نام کنید برای دیدن این بخش.

[/flip_box][/flip_boxes]