pro-style

درباره تیم پرو استایل

بالا بردن کیفیت کارهای ارائه شده در چهارچوب استانداردهای حاکم در دنیا، امری نبود که به طور اتفاقی حاصل گردد. دیدگاه بلندمدت در تحقیق، تولید، عرضه و پشتیبانی از جمله نگرش راهبردی ما در کار است، نگرشی که به شهادت آنچه انجام گرفته است برای تیم پرو استایل تخصص و برای مشتریان آن رضایت را به همراه داشته است .

۱۳ سال تجربه ما، اطمینانی برای شما است که پروژه طراحی وب سایت خود را به ما بسپارید. مراحل طراحی وب سایت عبارتند از نیاز سنجی، آنالیز رقبا، طراحی قالب سایت، مهندسی اطلاعات، برنامه نویسی، ارتقا رتبه سایت و تست نهایی. همچنین مشاورین ما در تمام مراحل در کنار شما خواهند بود و وب سایت شما را پشتیبانی خواهند کرد.

ADS
SEO
CMS
PSD
سامان شاهدی
سامان شاهدیمدیریت پرو استایل
باید مطمئن باشید که وب سایت شما کاملا حرفه ای طراحی شده است به علت اینکه وب سایت شما در اولین بازدید کاربر می بایست دید درستی از تجارت و خدمات شما را به مشتری انتقال بدهد و شما فقط چند ثانیه فرصت دارید تا نظر بازدید کننده را نسبت به شرکت خود جلب نموده و بازدید کننده را به مشتری تبدیل نمایید.

برخی از ویژگی های خدمات ما

بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو در بهینه سازی سایت، ما وب سایت شما را طوری طراحی می کنیم که درموتور های جستجو، بهتر ایندکس شود و ترافیک بیشتری را جذب نماید در نتیجه به ازای کلمات کلیدی که جستجو می شود در صفحات بالاتری قرار می گیرد و بیشتر در معرض دید مشتریان هدفیکه به دنبال جستجوی محصول یا خدمات شما هستند قرار گیرد.

  • معرفی به موتور های جستجوی هوشمند
  • بهینه سازی وب سایت برای اندکس شدن محتوی
  • فشرده سازی محتوی برای افزایش سرعت لود سایت

طراحی وب سایت ارزان با توجه به تجربه ما در طراحی وب سایت و سیستم های مدیریت محتوا، این امکانبرای شما وجود دارد تا از راه حل های ارزان ما برای طراحی وب سایت استفاده کنید و طراحی وب سایت مورد نظر خود را با توجه به بودجه ای که دارید راه اندازی کنید.

  • استفاده از هسته قابل بروزرسانی برای وب سایت
  • توسعه امکانات وب سایت با افزودن ماژول های اختصاصی
  • مدیریت محتوی با توجه به زمینه فعالیت سایت

طراحی وب سایت مقوله ای فراتر از طراحی یک قالب گرافیکی زیبا و چشم نواز است. سایتها باید در عین سادگی و زیبایی، کاربردی باشند و همزمان با مد نظر قرار دادن ذائقه و نیازهای متفاوت مخاطبان به سازماندهی و ارایه اطلاعات بپردازند.

طراحی وب سایت تبلیغات یکی از رایج ترین انواع وب سایت در دنیای وب فارسی وب سایت های تبلیغاتی هستند. شما هم می توانید یک وب سایت متفاوت با طراحی اختصاصی داشته باشید و در دنیای رقابت اینترنتی حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید.

برخی از نمونه کارهای ما را میتوانید در زیر مشاهده کنید .

یک بار برای همیشه وب سایت خود را بیمه کنید